Zhbllokohet rezultati në takimin mes Evertonit dhe Arsenalit

Evertoni dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 15-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Goodison Park’, skuadra e Arsenalit ka kaluar në avantazh në minutat shtesë të pjesës së parë. Golin për ‘Topçinjtë’ e ka realizuar Martin Odegaard, i cili shënoi në minutën e 45+2’./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker