Asensio vjen me golin e sezonit në Ligën e Kampionëve, mos e humbisni këtë perlë

Skuadra e Real Madridit e ka mposhtur Interin me rezultat 2-0, në duelin e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’, golat për ‘Los Blancos’ i realizuan Toni Kroos (17’) dhe Marco Asensio (79’). Goli i Asension ishte thjeshtë fantastik dhe padyshim që është njeri prej golave më të mirë të shënuar në këtë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker