Deklarata e Jurgen Klopp pasi e dërgoi Milanin në shtëpi

Skuadra e Liverpoolit e ka shënuar edhe fitoren e gjashtë radhazi në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘The Reds’ e kanë mposhtur Milanin me rezultat 2-1 për herë të dytë në Grupin B dhe e kanë eliminuar nga gara më prestigjioze për klube në Evropë. Pas ndeshjes ka folur trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i cili është shprehur shumë i lumtur me paraqiten e…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker