E la Prishtinën me shumë probleme, Ahmeti: Nëse s’ka vend për analist, mund të jem komentator sporti ose me dhënë motin

Pas dorëzimit të detyrës, Ahmeti tashmë mbetet ish-kryetari i Prishtinës i cili drejtoi komunën për dy mandate radhazi.

Por pas kësaj, Ahmeti ka filluar që të bëjë shaka të njëpasnjëshme.

Ai madje u ankua edhe për borën dhe gjendjen e rrugëve, duke thënë se kështu ishte më mirë.

Duke shkuar tutje, Ahmeti ka thënë se mund të jetë analist në të ardhmen, komentator ose prezantues i motit, transmeton Rahoveci INFO.

“Bon edhe komentator sporti ose me dhënë motin ne qofte se nuk ka vend për analist. Spo muj me besu që krejt vendet nxan”, shkroi ai./Rahoveci INFO/

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker