Formacionet zyrtare: Juventus – Malmo

Juventusi dhe Malmo do të takohen sonte në kuadër të xhiros së fundit në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo super ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Stadium’ në Torino. Juventusi është kualifikuar në fazën e eliminimit direkt të garës më prestigjioze për klube në Evropë, kurse Malmo tashmë është eliminuar edhe nga mundësia për të kaluar…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker