Rekord historik për Liverpoolin dhe Ajaxin, mund t’u bashkohet Bayerni

Në mbyllje të gjysmës së parë të ndeshjeve të raundit të fundit të grupeve të Championsit, dy skuadra ia dolën të kuaifikohen me një ecuri perfekte prej gjashtë fitoresh radhazi: Ajaxi i Amsterdamit dhe Liverpooli. Kurrë më parë këto dy skuadra nuk kishim mundur t’i fitonin të gjitha sfidat e kësaj faze që kur Liga e Kampionëve nisi me këtë format në sezonin 1992-1993. Asnjë skuadër angleze apo…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker