​Ndryshon orari i zhvillimit të ndeshjes Atalanta-Villarreal

Tashmë dihen 15 skuadra që do të luajnë në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve por mungon vetëm edhe një që të kompletohet kjo fazë. Skuadra e fundit do të mësohet nga ndeshja e sotme ndërmjet Atalantës dhe Villarealit, e vlefshme për grupin F të kësaj faze që nuk u zhvillua të mërkurën për shkak të reshjeve të mëdha të borës në Itali, transmeton KosovaPress. Fillimisht u mor vendim…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker