A e dini se Beatrix Ramosaj është shoqe e ngushtë me dy yjet e PSG-së

Këngëtarja nga Kosova, Beatrix Ramosaj, është VIPI më i përfolur ditëve të fundit në mediat shqiptare, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Artistja nga Kosova u bë pjesë e “Big Brother Albania VIP 2” dhe ditëve të fundit bëri “bum” me lidhjen e saj me Donald Vishajn brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Lidhja e saj me moderatorin e njohur bëri bujë gjithandej, pasi Donaldi priste të ribashkohej me ish…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker