Hipokrizia e VV-së: Si opozitë në Prishtinë i merr flamujt kombëtar, si pushtet në Gjilan “i harron”

VV që në Prishtinë është në opozitë zgjodhi që në seancën konstituive të injorojë flamurin shtetëror dhe t’i vendos ata kombëtar, mirëpo që njëjtë nuk veproi në një komunë ku tanimë ka marrë pushtetin, shkruan Rahoveci INFO.

Kështu, në seancën konstituive në Gjilan nuk u pa asnjë flamur kuq e zi.

Atje tanimë VV do ta ketë pushtetin pasi që Alban Hyseni i VV-së mposhti Lutfi Hazirin e LDK-së. /Rahoveci INFO/

 

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker