LAJMI I FUNDIT: Shtyhet kjo ndeshje e Premierligës, kjo është arsyeja

Ndeshja mes Brightonit dhe Tottenhamit e paraparë të zhvillohet ditën e diel në Premierligë është shtyrë për kohë të pacaktuar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ky ballafaqim është shtyrë për shkak të rasteve të shumta pozitive me koronavirus te skuadra e Tottenhamit. Për të njëjtën arsye sot Tottenham nuk ka zhvilluar ndeshjen me Rennes./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker