U kacafytën mes vete, arrestohen një burrë e një grua në Rahovec

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë dhe një grua pasi burri dyshohet se ka lënduar fizikisht një grua, pas një mosmarrëveshje që kishin mes vete, ndërsa gruaja dyshohet se më pas i ka thyer atij xhamat e lokalit.

Ngjarja kishte ndodhur dje në Rahovec. Policia ka njoftuar se të lënduarës i është ofruar tretman mjekësor, e me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker