Alexander-Arnold zgjidhet lojtari më i mirë i muajit në Premier Ligë

Trent-Alexander-Arnold është shpallur lojtari më i mirë i muajit nëntor në Premier Ligën angleze. Mbrojtësi i krahut të djathtë i Liverpoolit vazhdon të jetë në formë fantastike, ku këtë muaj ka kontribuar me një gol dhe katër asistime për ta ndihmuar skuadrën e tij drejt garës për titull, përcjell KosovaPress. Goli i tij erdhi në ndeshjen ndaj West Ham United, ku nga gjuajtja e lirë shënon një…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker