I bëri çunat të “flasin me vete”, fiziku i yllit portugez të lë pa fjalë!

Superylli portugez, Cristiano Ronaldo, është i njohur tanimë nga të gjithë për format e tij perfekte trupore. Futbollisti i Manchester Unitedit është një fanatik i stërvitjeve dhe përkushtimi i tij ndaj ushqimit të shëndetshëm është shumë strikte. Edhe pse 36-vjeç ai ka një fizik për t’u patur zili edhe nga moshat më të reja. Së fundmi nëpërmjet një postimi në rrjetin e tij social Instagram…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker