Këto janë ndeshjet e sotme në Top 5 ligat evropiane

Pas futbollit në nivel të garave evropiane si ajo e Ligës së Kampionëve, ajo e Evropës dhe Ligës së Konferencës, sot rikthehen ndeshjet në top 5 ligat evropiane ku do të kemi disa takime interesante. Ndeshja hapëse e programit të sotëm do të zhvillohet në Bundesligan gjermane, ku skuadra e Koln pret në shtëpi Augsburgun, përcjell KosovaPress. Krahas Bundesligës, ndeshje do të ketë edhe në Premier…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker