Llapi nënshkruan kontrata profesionale me dy talentë të akademisë së klubit

Klubi i Llapit ka vazhduar me përforcimin e skuadrës për stinorin pranveror, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Llapjanët kanë nënshkruar kontrata profesionale me dy talentë të akademisë së klubit. Bëhet fjalë për Aulon Shabani dhe Arianit Hasani, të cilët deri me tani kanë luajtur për grup-moshën U-19. Të dy këta futbollistë kanë nënshkruar kontrata afatgjata me klubin nga Podujeva. Më poshtë keni njoftimin…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker