Sulmuesi kroat ‘dridh’ Londrën, realizon golin më spektakolar që keni parë kohëve të fundit

West Ham Unitedi dhe Dinamo Zagrebi po luajnë aktualisht duelin e fundit në fazën e grupeve në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘London Stadium’ në Londër, skuadra e Dinamo Zagrebit ka kaluar në avantazh në minutën e dytë. Golin për mysafirët e ka realizuar Mislav Orsic, i cili shënoi një gol spektakolar që duhet shikuar dhjetëra herë./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker