Tahiri: Serbët në veri po marrin frymë lirshëm pasi Veselinoviqi dhe Radoiçiqi u shpallën non grata

“Shpallja ‘persona non grata’ nga SHBA të dy personave famëkeq Veselinoviq e Radojçiq do të bëjë që qytetarët tanë serbë në veri të Kosovës të marrin frymë më lirshëm. Pushteti i tyre joformal i lidhur me Vuçiqin që ka mbajtur peng veriun do zhbëhet!”, ka shkruar Tahiri në rrjetin social Facebook.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker