Toni Kuka u fton ta votoni atë dhe Distrian për titullin e më të mirëve në botë

Trajneri me renome i Xhudos Driton Kuka, ju fton të gjithëve që edhe pak orë sa kanë mbetur të votoni atë për titullin e trajnerit më të mirë dhe Distrian për garuesen më të mirë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Toni Kuka ka treguar se kanë mbetur edhe pak orë për të votuar dhe ka thënë se është hera ë parë në histori të sportit tonë që trajneri dhe garuesja të nominohen për më të mirët e rruzullit toksor.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker