Villarreal skuadra e 16 që kalon tutje në Ligën e Kampionëve

Villarreal e ka kryer detyrën e saj në Bergamo sonte duke e mposhtur me rezultat 2-3 Atalantan. Danjuma shënoi dy gola për Villarreal, derisa një Capue. Golat e vonshëm të Malinovsky dhe Zapata nuk mjaftuan për Atalantan që ta kthente këtë ndeshje. Me këtë fitore Villarreal i bashkohet Manchester United si skuadër e kualifikuar nga Grupi F në Ligën e Kampionëve Villarreal është skuadra e fundit që…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker