West Ham synon transferimin e mbrojtësit të Liverpoolit

West Ham synon që të përforcohet edhe më shumë në janar, për ta ruajtur kështu pozitën e katër në Premier Ligë Sipas Evening Standard, West Ham e ka identifikuar mbrojtësin e Liverpool, Nat Philips si synim kryesor për t’u përforcuar gjatë janarit. Çekanët e dëshirojnë 24 vjeçarin për të pasur mbulesë ekstra në mbrojtje pasi që Kurt Zouma dhe Angelo Ogbonna janë jashët për shkak të lëndimeve…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker