Pacolli: Fitorja është e Robinit

Boksieri kosovar Robin Krasniqi, para ca javësh e kishte humbur titullin e botës nga Dominic Bosel. Por për shkak të dyshimeve se kosovarit i ishte bërë e padrejtë, sot në praninë e pesë gjyqtarëve është bërë rivlerësimi i ndeshjes dhe Robin Krasniqi është shpallur fitues. Për fitoren e Krasniqit ka reaguar edhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, i cili e uroi boksierin kosovar për fitoren.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker