Zyrtare, Javier Mascherano nis aventurën si trajner

Për Javier Mascheranon nis një eksperiencë e re ajo e trajnerit. Ish-mesfushori i Liverpoolit dhe Barcelonës por edhe i kombëtares argjentinase është zyrtarizuar si trajneri i ri i përfaqësueses së 20-vjeçarëve të Argjentinës, duke nisur kështu një detyrë të re e cila do të marrë jetë muajin e ardhshëm. Ish kapiteni i La Selecion do të zëvendësojë në këtë post Fernando Batistan i cili ka vendosur…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker