Arrestimi i tre të dyshuarve për vrasjen në Gllogjan, vjen reagimi i Haradinajt

Haradinaj në postimin e tij ka thënë se ky është mesazh i qartë se askush s’mund të fshihet pas krimit dhe se drejtësia do arrijë te secili, shkruan Rahoveci INFO.

Ai ka përgëzuar organet e drejtësisë për punën e tyre.

Postimi i plotë:

Përshëndes kapjen e autorëve të krimit që ndodhi në Gllogjan disa javë më parë.Ky është një mesazh i qartë se askush nuk mund të fshehet pas krimit dhe se drejtësia do të arrijë te secili.Organet e rendit dhe drejtësisë i përgëzoj për punën e tyre intensive në dobi të ndriçimit të rastit që na ka tronditur të gjithëve. /Rahoveci INFO/ 

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker