Fillon derbi mes Ballkanit dhe Gjilanit

Ka filluar derbi i xhiros së 18 në Superligën e Kosovës mes Ballkanit dhe Gjilanit. Të dy skuadrat i ndajnë një pikë dhe një vend në tabelë, ku fitorja do t’ia siguronte njërës skuadër kreun e tabelës, përcjell KosovaPress. Momentalisht, pas 17 xhirosh Ballkani zë vendin e dytë në tabelë me gjithsej 33 pikë, një më shumë se kundërshtari i sotëm Gjilani që zë vendin e tretë në tabelë.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker