Konjfuca: Bashkëndjejmë me dhembje të madhe për fatkeqësinë në Kentucky dhe Tennessee të ShBA-së

Kryeparlamentari Konjufca ka shprehur dhimbjen e madhe për fatkeqësinë që ka prekur qytetet e Kentucky dhe Tennessse në ShBA.

Po ashtu, Konjfuca ka përcjell lutjet e tij që kjo fatkeqësi që po prek ShBA të përfundojë sa më shpejtë dhe me më pak pasoja.

Më poshtë mund ta shihni postimin e plotë të Konjufcës në ‘Facebook’./Rahoveci INFO/

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker