Premier Liga angleze, këto janë ndeshjet e sotme

Premier Liga angleze vazhdon sot me xhiron e 16 të sezonit 2021/22, ku në program do të kemi disa ndeshje tejet interesante. Në programin e sotëm ishte paraparë që të zhvillohet edhe ndeshja mes Brighton dhe Tottenham, por për arsye se ky i fundit ka probleme me Covid-19, ku më shumë se tetë lojtarë kanë rezultuar pozitiv, ndeshje është shtyrë për një datë të pacaktuar. Ndërsa me fillim nga ora…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker