Ylli i Bayernit pranon ta marrë vaksinën, pasi Covid-19 e preku në mushkëri

Mesfushori i Bayern Munich, Joshua Kimmich, ka thënë se pendohet që nuk është vaksinuar deri tani, pasi po vuan nga një problem në mushkëri si pasojë e Covid-19. Kimmich doli pozitiv në testin për koronavirus muajin e kaluar dhe nuk do të luajë më futboll këtë vit, raporton Gazeta Express. Përfaqësuesi i Gjermanisë nuk është rikthyer në stërvitje të plota ende dhe pritet të jetë i gatshëm për…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker