Anulohet shorti i Championsit

UEFA do të përsërisë shortin e 1/8-ve të Ligës së Kampionëve në orën 15:00 pas një gabimi teknik në të cilën u përfshinë Atletico Madrid, Liverpool dhe Manchester United. Pasi të dytët e grupit B, Atletico Madrid u hodhën në short, kundërshtarët e tyre të mundshëm të 16-ta të fundit ishin të gjithë fituesit e grupit të cilët futen në një vazo të veçantë, por United nuk u përfshi.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker