Interi e shkatërron Cagliarin dhe e merr kreun e Serie A

Interi e ka shkatërruar 4:0 Cagliarin të dielën, duke e marrë kreun e tabelës në Serie A pas dështimeve të Milanit dhe Napolit. Lautaro Martinez me dy gola dhe Alexis Sanchez e Hakan Calhanoglu me nga një gol në Giuseppe Meazza ia siguruar Interit triumfin që e bën atë lider të ri në Serie A, raporton Gazeta Express. Interi erdhi në këtë takim i vetëdijshëm se triumfi do ta bënte t’i kalojë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker