Manchester Unitedi anulon stërvitjen, kjo është arsyeja

Manchester Unitedi e ka anuluar stërvitjen e ditës së sotme. Kjo është bërë e ditur nga vet klubi anglez përmes një komunikate për media. Disa persona në klub kanë rezultuar pozitiv me koronavirus dhe “Djajtë e Kuq” nuk kanë rrezikuar për ta përhapur edhe më shumë “Duke pasur parasysh gjendjen në ekip, kemi marrë vendim të anulojmë stërvitjen pasi prioritet është shëndeti i lojtarëve dhe stafit”…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker