“Plisat” publikojnë video dhe fotografi thonë se trajneri i juniorëve të Prishtinës, Leotrim Krasniqi kërcënon lojtarin e klubit!

Tifo grupi i Prishtinës, “Plisat” para pak çastesh kanë bërë një postim në rrjetin e tyre social, Facebook ku akuzojnë trajnerin e juniorëve, Leotrim Krasniqin se ai po kërcënon babaun e një lojtari të klubit kryeqytetas. Plisat thonë se Krasniqi ka hyrë në një postë dhe ka dërguar një ‘sms’ me përmbajtje kërcënuese ndajnjë lojtari kërcënues. Më poshtë keni postimin e bërë nga Plisat në lidhje me…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker