Real Madridi e mposht Atletico Madridin dhe bëhet i pakapshëm në krye të La Ligës

Real Madridi e ka mposhtur lehtësisht 2:0 Atletico Madridit në derbin madrilen të dielën, duke e krijuar një epërsi të pakapshme në krye të tabelës në La Liga herët në sezon. Karim Benzema dhe Marco Asensio shënuan nga një herë në Santiago Bernabeu për ta mposhtur kampionin në fuqi, duke e konfirmuar formën mahnitëse të skuadrës së Carlo Ancelottit, raporton Gazeta Express. Kjo ishte fitorja e…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker