Trajneri i juniorëve të Prishtinës: Ata që me njohin nga afër e dinë ndershmërinë e punës time

Leotrim Krasniqi, trajnerëve i juniorëve të klubit të futbollit Prishtina, iu është përgjigju tifozëve “Plisat”. Krasniqi përmes reagimi ka thënë se është kërcënuar edhe me jetë. “Në një shkrim të grupit ‘Plisat‘ është lakuar emri im dhe për opinion dua ta zbardhi të vërtetën. Ata që me njohin nga afër e din ndershmërinë e punës time, parimet e mia dhe atë që nuk dua të i hi në hak askujt.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker