Deputetja e VV-së: SBASHK-u i çon punëtorët në Durrës sa për t’i ulur tensionet

Madje ajo ka përmendur faktin se mësuesit dërgohen në pushime në Shqipëri çdo vit, duke thënë se ky është një akt i SBASHK-ut për t’i mashtruar ata, shkruan Rahoveci INFO.

Ajo nuk është ndalur me kaq duke thënë se sindikalistët mashtrohen edhe me dreka.

“I cojnë punëtorët në Durrës për t’i ulur tensionet.  Unë pres prej sindikatave jo që t’i mashtrojë për 8 mars duke iu mundësu një drekë dhe me këtë përfundojë roli i sindikatave”, tha ajo. /Rahoveci INFO/

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker