E dhimbshme: Tifozi 30 vjeçar pëson arrest kardiak gjatë ndeshjes Roma – Spezia

Ndeshja mes Romës dhe Spezia ka prodhuar një ngjarje tejet të dhimbshme gjatë pjesës së parë. Pas 30 minutave të para në këtë ndeshje, një tifoz i moshës 30 vjeçare ka pësuar arrest kardiak. Lajmin e ka bërë të ditur prestigjiozja italiane, Gazzetta dello Sport. E njëjta thotë se atij i është dhënë ndihma e mjaftueshme sa për ta dërguar në spital. Tifozi tashmë është në spitalin Gemelli duke marrë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker