Formacionet zyrtare: Stuttgart – Bayern Munchen

Stuttgarti dhe Bayern Muncheni takohen sonte në kuadër të xhiros së 16-të në Bundesligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo ndeshje fillon nga ora 18:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Mercedes-Benz Arena’. Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy skuadrat i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj sfide./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker