Çfarë po ndodhë në Premierligë? Anulohet tjetër ndeshje, kjo është arsyeja

Varianti më i fundit i COVID, Omicron është kthyer në tejet shqetësues në Britaninë e Madhe. Numrat e të infektuarave janë në rritje, ndërsa në këtë mes nuk ka shpëtuar as bota e futbollit. Tottenham apo Manchester United kanë konfirmuar rastet pozitive brenda organikës, ndërsa së fundmi, në ishull është marrë vendimi për të shtyrë ndeshjen mes Burnley dhe Watford. Miqtë edhe pse kishin udhëtuar…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker