Problemet me zemër ia pamundësojnë futbollin, pensionohet Aguero

Golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave për Manchester Cityn dhe sulmuesi i Barcelonës Sergio Aguero ka njoftuar sot se ka vendosur që të pensionohet nga futbolli aktiv, për shkak të problemeve me zemër. Kjo gjë ndodh vetëm gjashtë muaj pas transferimit të tij te Barcelona në formën e lojtarit të lirë, përcjell KosovaPress. Para pak çastesh, Aguero dhe një fjalim emocionues ku edhe nuk mund t’…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker