Zhegrova: Dua të luaj për Barcelonën

Ylli i Kombëtares së Kosovës Edon Zhegrova ka treguar që ëndërron në të ardhmen ta veshë fanellën e gjigandit katalunas Barcelona. Momentalisht, Zhegrova është pjesë e skuadrës zvicerane Basel, ku këtë sezon në 15 paraqitje në të gjitha garat, ka regjistruar katër gola dhe gjashtë asistime mbi emrin e tij, përcjell KosovaPress. 22 vjeçari kosovar është duke shkëlqyer këtë sezon me skuadrën e…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker