Agim Aliu krenar me bizneset që e kthyen së mbari bardhekaltrën ferizajase

Kryetari i Ferizajt ka marrë pjesë në ceremoninë e organizuar nga Klubi i Futbollit Ferizaj bashkë e Agim Ademin e sportistë të tjerë. Aliu është shprehur falënderues ndaj bizneseve dhe menaxhmentit që e kanë kthyer për së mbari këtë klub, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. “Sonte ishim bashkë me sponsorët e Klubit të Futbollit “Ferizaj”, menaxhmentin e Klubit, Kryetarin e FFK-së, Agim Ademi…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker