Golat më të bukur në karrierë të Agueros

Sergio Aguero ka njoftuar i përlotur se është pensionuar nga futbolli, për shkak të telasheve në zemër. Në një konferencë prekëse në Camp Nou, sulmuesi argjentinas Aguero njoftoi se ka vendosur t’i varë këpucët në gozhdë. Aguero i jep fund karrierës me 427 gola në 796 ndeshje. Sulmuesi argjentinas realizoi gola spektakolarë me Atletico Madrid, Argjentinën dhe Manchester City. Me “qytetarët” ai…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker