Liverpooli rikthehet fuqishëm, përmbysë rezultatin ndaj Newcastles për katër minuta

Liverpooli dhe Newcastle Unitedi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 17-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Liverpoolit është rikthyer fuqishëm, duke përmbysur rezultatin nga 0-1 në 2-1 për katër minuta. Fillimisht shifrat 1-1 i barazoi Diogo Jota në minutën e 21’, kurse katër minuta më vonë Mohamed Salah shënoi për…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker