Notat e lojtarëve: Arsenal 2-0 West Ham, kështu u vlerësua Granit Xhaka

Skuadra e Arsenalit ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme në elitën e futbollit anglez, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Topçinjtë’ e kanë fituar derbin e Londrës ndaj West Hamit me rezultat 2-0, në sfidën e vlefshme për xhiron e 17-të në Premierligë. Në takimin e zhvilluar në ‘Emirates Stadium’ në Londër, golat për ekipin e drejtuar nga Mikel Arteta i realizuan Gabriel Martinelli (48’) dhe Emile…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker