Pogba drejt largimit, Manchester United nis kërkimet

Manchester United është duke shikuar përforcime në repartin e mesfushës për të zëvendësuar Paul Pogban në afatin e ardhshëm veror. 28-vjeçari ka edhe gjashtë muaj të mbetur në kontratë, por nuk ka ndonjë sinjal që do pranojë rinovimin e kontratës. Pogba mund të largohet në verë si agjent i lirë me Real Madridin dhe PSG-në që raportohet se kanë shprehur interesim. Sipas “Daily Telegraph”…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker