Koronavirusi tremb edhe Realin, shkon në gjashtë numri i lojtarëve të prekur

Pas Marcelos dhe Luka Modriç, Real Madrid ka raportuar dhe për katër futbollistë të tjerë të infektuar me covid-19. Asensio, Bale, Lunin dhe Rodrygo kanë rezultuar pozitiv në testet e kryera së fundmi duke e çuar numrin e të infektuarve në gjatë në radhët e skuadrës së parë të “Los Blancos”. Situata nuk duket aspak e mirë, teka drejtuesit e “galaktikëve” i druhen mundësitë që në ditët e ardhshme…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker