Më mirë edhe se Mo Salah, Broja kërcënim për Lukakun, Werner dhe Havertz

Tifozët e Chelseat mund të kenë të drejtë kur mendojnë se Armando Broja do të jetë “blerja” e madhe e sezonit të ardhshëm, një lojtar i gatshëm për të lënë shenjë në “Stamford Bridge”. Numri 9, i lindur në Slough, që tani numëron gjashtë gola për Southamptonin, por në vetëm 5 ndeshje ka luajtur që nga minuta e parë. Pas huazimit nga “blutë” e Londrës te “Shenjtorët”, fillimisht u kritikua nga…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker