Në këto data do zhvillohen ndeshjet e Kosovës në Ligën e Kombeve

Mbrëmë në Nyon të Zvicrës është mbajtur ceremonia e shortit të Ligës së Kombeve ku Kombëtarja e Kosovës mësoi kundërshtarët e saj. Kosova u pozicionua në Grupin 2 të Ligës C së bashku me kombëtaret e tjera si ajo e Greqisë, Irlandës së Veriut dhe fituesin e ndeshjes mes Qipros dhe Estonisë. Pas mësimit të kundërshtarëve, “Dardanët” tani kanë mësuar edhe datat e ndeshjeve të kësaj gare…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker