Petersen reagon për marrjen me qira të burgjeve të Kosovës nga Danimarka

Në një përgjigje për Klan Kosova, ish-kryedaministratori tha se nuk duhet të ndodh transferimi i të burgosurve jashtë vendit, dhe se kjo është “nismë e çuditshme të cilën nuk donë ta komentojë.

“Më duket e çuditshme, sepse është një përgjegjësi daneze me të cilën duhet të merret Danimarka dhe të mos transferohet në një vend tjetër”, ka thënë ai shkurt.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker