Mancini paralajmëron Anglinë dhe Gjermaninë

Itali, Gjermani, Angli dhe Hungari, është ndoshta grupi më i fortë dhe më intrigues i edicionit të tretë të Nations League, me qershorin që do të ofrojë vërtetë sfida spektakolare. Trajneri i “të kaltërve”, Roberto Mancini komentoi shortin e hedhur pasditen e sotme, teksa deklaroi se është një grup mjaft i bukur dhe argëtues, ku kampionët e Europës do të provojnë të dalin të parët.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker