Presidenti Ademi takon Samuel Eto’o-n, e uron për zgjedhjen në krye të Federatës së Kamerunit

Presidenti Agim Ademi ndodhet për vizitë në Doha për të përcjell nga afër ndeshjen finale të turneut FIFA Arab Cup 2021, ndërmjet Algjerisë dhe Tunizisë, që zhvillohet sot. Ai po qëndron në kryeqytetin e Katarit me ftesë të presidentit të FIFA-s, Gianni Infantino dhe të presidentit të Federatës së Futbollit të Katarit, Hamad Bin Khalifa Bin Ahmed Al-Thani. Në prag të kësaj ndeshjeje…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker